The Difficult Gorilla
Friday, April 14, 2017
Snack from the 70's
This was Mummy's favourite snack when she was a child
and it cost 5 cents per piece then.
It is now $1 for a pack of 6!
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment